7 Ocak 2018 Pazar

Binance İle Düşük Komisyonlu Kripto Para Al Sat


Binance dünyanın en büyük ve güvenilir Hong Kong merkezli kripto para borsalarından biridir. Oldukça kurumsal bir firmadır ve şu ana kadar müşterilerine hemen hemen hiç problem yaşatmamıştır. İşlemleri hızlıca yapması ile öne çıkar. Aynı zamanda bitcoin ve birçok altcoinin al-sat işlemlerini yapmayı destekler.

Binance'a Nasıl Üye Olabilirim?
Bu adresten web sitesine giriş yapıyoruz ve ufak bir ingilizce bilginiz varsa, normal bir siteye üye olur gibi üye oluyoruz.

Binance'da Hangi Coinlerin Ticaretini Yapabilirim?
TRX, ETH, LTC, APPC, BNB, XRP,  QTUM, XLM,  BCC, İOTA, XVG, ADA, ELF, BÇPT, LEND, BÇPT, ARN, LUN, EOS, POE, HSR, ŞUB, DASH, İCX, AMB, NEO, BTS, AİON, LSK, VEN, CND, OST,  BRD, DLT, MCO, CMT, NEBL, POWR, WTC, RDN, RCN, YOYO, BAT, WABİ, QSP, GTO, NAV , TRİG, NULS,  XZC, WAVES, ADX ve daha birçok koinin al-sat işlemlerini yapabilirsiniz.

Binance'a Nasıl Para Yüklerim Ve Çekerim?
Sadece kripto paralar ile yükleme ve çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncesinde bir Türk borsasından Etherium, Litecoin veya Bitcoin alarak Binance hesabınızın cüzdanına aktarmanız gerekiyor.

Binance Komisyonları Ne Kadardır?
Al-Sat komisyonu %0.1'dir. Ancak alım ve satımları Binance'ın kendi kripto para birimi olan BNB ile yaparsanız komisyon %50 daha düşük oluyor. Coin çekme komisyonu ise Bitcoin için, 0.0005, Etherium için 0.01, Litecoin için, 0.001'dir.

Binance Püf Noktaları Nelerdir?
Eğer Binance'a para aktarırken ve çekerken bunu Bitcoin yerine, Etherium veya Litecoin ile yaparsanız daha düşük komisyonlar ödersiniz.

Binance İle Düşük Komisyonlu Kripto Para Al Sat Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Paraget

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu konu hakkında sormak veya paylaşmak istediğiniz şeyi yorumuzda belirtin.