16 Mayıs 2017 Salı

Sermayesiz Ticaret İle Para Kazan

Sermayesiz ticaret
Sermayesizticaret adlı sistem sizin adınıza sanal mağazanızı (e-ticaret sitenizi) kuruyor ve sizin yapmanız gereken sadece sitenizden ürün satışı yapmak. Paketleme, kargo, stok takibi vs. gibi işlerle siz uğraşmıyorsunuz. Yaklaşık 80.000 ürün stoğu sistem tarafından sağlanmakta, yani siz hiç bir ürün almıyorsunuz. Sadece sizin için kurulan e-ticaret sitenizde ürün satışlarını yapıyorsunuz ve sattığınız ürünler için %5 ile %70 arası bir komisyon alıyorsunuz. Bir nevi yeni nesil satış ortaklığı sistemidir.

Nerden Başlamalıyım?
Sermayesizticaret.com adresinden 250₺ ile 3.500₺ arasında değişen mağazalardan birini seçiyorsunuz ve e-ticaret siteniz sizin için kuruluyor. Mağaza ismini siz belirliyorsunuz ve mağazanız tamamen size ait oluyor. İlk seferde mağaza kurulum ücretini ödedikten sonra reklam giderleri hariç tüm giderler sistem tarafından karşılanıyor.

Sermayesizticaret Güvenilir mi?
İnternette kullanıcı forumlarında yaptığımız araştırmaya göre sistem sahipleriyle birebir görüşen insanlar sistemin tamamen güvenilir olduğunu, ödemelerde problem yaşanmadığını söylüyor. Bu yüzden sistemin güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Faturalandırma ve Yasal Sorumluluklar Nelerdir?
Devlete ödeyeceğiniz vergiler ve diğer tüm yasal sorumluluklar Sermayesizticaret tarafından üstlenilmiştir. Siz bunlarla uğraşmayıp, sadece ürün satışlarına ve e-ticaret sitenizin tanıtımına odaklarsınız.

Müşterilerim Ödemelerini Nasıl Yapacak?
E-ticaret sitenizden ürün alan müşterileriniz ödemeleri kredi kartı ile yapar. Ödeme ve sanal pos altyapısının tamamı sistem tarafından sağlanır ve siz altyapı ile uğraşmazsınız.

Bu İşe Ne Kadar Yatırım Yapmalıyım?
En küçük paket 250₺'den başlamaktadır ve 3.500₺'ye kadar paketler mevcuttur. Eğer çok profesyonel şekilde ciddi bir kazanç düşünüyorsanız ve zaten 'mevcut ticari bir kuruluşunuz var ise' 6.500₺ ile 39.500₺'ye kadar paket satın alabilirsiniz.

Sermayesiz Ticaret İle Para Kazan Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Paraget

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu konu hakkında sormak veya paylaşmak istediğiniz şeyi yorumuzda belirtin.