10 Mayıs 2017 Çarşamba

Neobux İle Para Kazanmak

Neobux para kazanmak

Neobux, tıkla-kazan(Ptc) siteleri arasında en eski ve en güvenilir sitelerden biridir. Güvenilirliği 9 yıl boyunca artık tamamen kanıtlamış kurumsal çalışan bir web sitesidir. Bu yüzden ödeme kanıtları gibi güven verici şeylere bu siteyi tanıtırken gerek yoktur. Yüklü yatırım yapılabilecek ve sonunda iyi paralar kazandırabilecek bir web sitesidir. Sizi günlük olarak reklamlara tıklatır ve bunun karşılığında para kazanırsınız. Fakat günlük reklama tıklama hakkınız sınırlıdır.  

Nerden Başlamalıyım?
Öncelikle neobux.com adresinden siteye kayıt olun. Hergün sitede çıkan reklamlara tıklama hakkınız bitene kadar tıklayın. Hesabınızda tıklamalardan kazandığınız para $3 olduğunda, bu paraya 3 adet ref kiralayın. 1 ay süreyle kiraladığınız refleri süresi bitmesine yakın tekrar uzatmalısınız. Reflerinizi sürekli takip etmelisiniz ve tıklama yapmayan veya tıklama yapmayı bırakan reflerinizi 0.07$ karşılığında 'reycle' tuşuna basarak yenileriyle değiştirin.

Neobux Ne Kadar Kazandırır?
Bu tarz Ptc sitelerinde ya sabır yada para gereklidir. Eğer para ile ref satın alırsanız daha kısa sürede daha yüksek paralar kazanırsınız,  hiç bir yatırım yapmadan da para kazanabilirsiniz fakat bu biraz zaman alır. Ayda $3000 kazanan üyelerde vardır. Bu kişileri ve ödeme kanıtlarını sitenin forumunda görebilirsiniz.

Ref Nedir?
Söylediğimiz gibi günlük reklama tıklama hakkınız sınırlıdır. Fakat 'Ref (Rented Referals)' dediğimiz şeyi kiralarsanız, ref'ler de sizin yerinize günlük olarak reklamlara tıklar ve size para kazandırır. Ref kiralamak ücretlidir ve 1 aylığına kiralayabilirsiniz. Ücretsiz olarak refiniz olsun isterseniz, sitenin size verdiği referanslı linkten arkadaşlarınızı siteye üye yapmanız gereklidir. 100 adet ref kiralamak; eğer standart üye iseniz 28$, golden üye iseniz 20$'dır.

Ref Almanın Püf Noktaları Nelerdir?

Satın aldığınız reflerin çoğu bottur. Bu yüzden yaklaşık 15 gün sonra çoğu artık sizin adınıza tıklamayı bırakır. Bu sebeple arada refleri kontrol ederek, tıklama yapmayanları ücret karşılığında yenileriyle değiştirmeniz gereklidir. Ayrıca sürekli tıklama yapan süper ref'ler karşınıza çıkarsa bunları asla elinizden kaçırmayın ve süresini sürekli uzatın. Standart üyeler yeniden ref kiralamak için 7 gün beklemek gereklidir. Standart üye iken alabildiğiniz kadar ref alın çünkü golden üye olduktan sonra ref kiralamak biraz daha zorlaşır.

Refler Ne Kadar Kazandırır?
Reflerin tam olarak ne kadar kazandıracağını söylemek oldukça güçtür. Fakat tahmini olarak 100 ref günde 1.5$ gibi bir para kazandırır. Buda ayda 45$ yapar. Ref sayınızı artırdıkça kazancınız da paralel olarak artar.

Renting Balance Nedir?
Ref satın almak için bu hesaba para eklersiniz ve bu hesap üzerinden ref kiralama işlerinizi halledersiniz. Bu hesaptan geri para çekemezsiniz.

Golden Üye Nedir?
Golden üye olursanız, günlük gösterilen reklam artar, yani 1 gün içerisinde daha fazla reklama tıklama hakkına sahip olursunuz. Her reklam tıklamalarınızda ve reflerinizin tıklamalarından kazandığız para artar. Reflerin süresini uzatmak daha ucuz olur. Golden üye olmak için en az 15 günlük Neobux üyesi olmanız ve en az 2 kere ref kiralamanız gereklidir. Golden üye ücreti 90$/yıllık'dır.

Neobux İle Para Kazanmak Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Paraget

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu konu hakkında sormak veya paylaşmak istediğiniz şeyi yorumuzda belirtin.