18 Mayıs 2017 Perşembe

Link Tl İle Para Kazanma

Link tl ile para kazanma
Link.tl adlı link kısaltma servisi Ptc(Pay To Click) sistemiyle çalışan bir web sitesidir. Örneğin internete bir dosya yüklediniz, bu dosyanın linkini Link.tl ile kısaltıyoruz. Sistemin size verdiği linki forumlarda, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşıyorsunuz. Linke tıklayan ziyaretçiler 5 saniyelik reklamın ardından dosyayı indirmek için siteye yönlendiriliyor. İlla dosya olması gerekmiyor tabiki, herhangi bir resim, video, yazı linkinizi de bu servisle de kısaltarak para kazanabilirsiniz.

Nerden Başlamalıyım?
Öncelikle ilgi çekici bir dosya,resim,video linki bulmalısınız veya oluşturmalısınız. Mesela bir dosya upload sitesine insanların indirmek isteyeceği bir şeyi yükleyebilirsiniz. Daha sonra Link.tl sitesine giriyoruz. Bir üyelik oluşturuyoruz ve linkinizi kısaltıyoruz. Sistemin size verdiği linki çok tıklama alacak mecralarda paylaşıyoruz.

Neden Link.tl?
Bir çok link kısaltma servisi mevcuttur tabiki. Fakat Link.tl'yi onlardan ayıran, en çok parayı kendisinin kazandırdığı iddiasıdır. Ayrıca yaptığımız araştırmalarda, birçok memnuniyet içeren kullanıcı yorumlarıyla karşılaştık. Bu yüzden sistemin güvenilir olduğuna, ödemeleri biraz geçte olsa düzenli yaptığına emin olduk.

Ne Kadar Kazanırım?

Bu tıklamaların hangi ülkeden geldiğine göre değişiyor. Örneğin Amerika'daki insanlardan 1000 tıklama alırsanız 30₺, Türkiye'deki insanlardan 1000 tıklama alırsanız 17₺ kazanırsınız. Kazanç oranları tatmin edicidir.

Ödemeleri Nasıl Alırım?
Hesabınızda 15₺ olduğunda sadece 'Papara' ile para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Başka Nasıl Kazanırım?
Sisteme kazandırdığınız üyeler sizin referanslarınız olur ve bunlardan da %20 oranında kazanç sağlarsınız. Ayrıca flash tabanlı reklamları alırsanız da daha yüksek kazançlar sağlayabiliyorsunuz.

Link Tl İle Para Kazanma Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Paraget

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu konu hakkında sormak veya paylaşmak istediğiniz şeyi yorumuzda belirtin.