11 Mayıs 2017 Perşembe

Epara İle Akıllı Telefondan Para Kazan

Epara ile telefondan para kazan
[!] Bu uygulama artık hizmet dışıdır. Aşağıdaki yazı arşiv amaçlı saklanmaktadır.

Epara, uygulama indirip değerlendirme yazarak, web site ve makaleleri yorumlayarak, çeşitli yerlere üye olarak ve anketlere katılarak para kazanabileceğiniz bir android uygulamasıdır. Mobil cihazınızın taşınabilirliğini de hesaba katarsak, oturduğu yerden kolayca para kazanmak isteyenlerin denemek isteyebileceği bir uygulamadır. Sistem %100 yerli yapımıdır, oldukça yeni bir sistem olması sebebiyle şuan için güvenilirliği hakkında pek bir bilgimiz yok, fakat profesyonelce hazırlandığı görülmektedir. Yapımcı daha önceden twitter için retweet artırmaya yönelik projeler geliştirmiştir.

Nerden Başlamalıyım?
Öncelikle Google Play Store'da bu adrestenhttp://epara.club/epara.apk uygulamayı indiriyoruz. Daha sonra bir twitter hesabınıza ihtiyacınız var. Twitter hesabı ile uygulamaya giriş yapıyorsunuz ve görevleri tamamlayarak kasanızdaki 'epara' miktarını artırıyorsunuz. Basit ve herkesin anlayabileceği dilde bir uygulamadır.

Ne Kadar Kazanırım?
Uygulamanın size verdiği görevleri tamamlayarak kasanızda 'epara' biriktirirsiniz. 100 epara, 1₺'ye eşdeğerdir. Kasanız toplam 2000 epara(20₺)'ya ulaştığında para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl Para Çekebilirim?
Eğer kasanız en az 2000 epara'ya ulaştıysa havale ve eft yoluyla para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Yapımcı ilerleyen zamanlarda daha farklı para çekme metodları geliştirebilir.

Epara İle Akıllı Telefondan Para Kazan Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Paraget

1 yorum:

  1. mrb google play uygulamayı kaldırdığı için apk ile devam ediyoruz. http://epara.club/epara.apk

    YanıtlaSil

Bu konu hakkında sormak veya paylaşmak istediğiniz şeyi yorumuzda belirtin.