15 Mayıs 2017 Pazartesi

Clixsense İle Para Kazanma

Clixsense para kazanma
Clixsense, reklam izledikçe anket doldurdukça, mobil cihazınıza uygulama indirdikçe vs. size para kazandıran çok ünlü bir PTC(pay to click) sitesidir. Site güvenilirliğini 2007 yılından beri yaptığı düzenli ödemelerle kanıtlamıştır. Bu yüzden güven konusununda şüpheniz olmasın. Clixsense'de para kazanmak için surveys(anketler), view ads(reklam izle), offers(özel teklifler), Tasks(görevler) ve Clixgrid adlı bir de şans oyunu bulunmaktadır. Ayrıca referanslı linkinizden arkadaşlarınızı üye yaparsanız da onların kazancının bir miktarını kazanırsınız.

Nerden Başlamalıyım?

Öncelikle kendinize Clixsense.com'dan bir hesap açıyorsunuz. Daha sonra view ads seçeneğinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca clixgrid adındaki şans oyununu, her gün 30 kere oynama hakkınız bulunmaktadır. Mutlaka bunu da değerlendirin. Bu oyundan 10$'a kadar para kazanabilirsiniz.

Task Nedir?
Task'ın kelime anlamı "görev" demektir. Sistem size belirli zamanlarda süreli olarak bazı görevler verir. Sizin seviyenize göre görevler ve bunların zorluğuna göre para verir. Clixsense'ye ilk üye olan herkes birinci seviyeden başlar. Seviyeniz arttıkça görevlerden daha fazla para kazanırsınız Görevleri ne kadar doğru cevaplar vererek yaparsanız, sistemin hesapladığı doğruluk yüzdeniz o kadar çok olur. Görevleri kaçırmamak için Clixaddon adlı eklentiyi tarayıcınıza yükleyebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Alabilirim?
Payza ve Payoneer , Paytoo ve Skrill ile para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Para çekme limitine ulaştığınız zaman Account Summary>My Account Details>My Balance>Cashout'a tıklayarak para çekebilirsiniz. Payoneer ile minimum ödeme tutarı 20$, diğer yöntemlerde Premium üyeler için 6$, standart üyeler için 8$'dır. Ayrıca çekimlerde %1 ile %4 arası kesinti uygulanır. Tango Card ile de ödeme talep edebilirsiniz fakat bu pek tercih edilen bir yöntem değildir.

Premium Üye Nedir?

Ayrıcalıklı bir üyelik çeşitidir. Aylık 17$ ödeyerek premium üye olabilirsiniz. Günlük daha fazla reklam, tıklama başı daha çok kazanç, günde 60 clixgrid oynama hakkı ve referanslarınızın yaptıkları tıklama ve görevlerden daha fazla kazanmak gibi ayrıcalıkları vardır bu üyelik çeşidinin.

Ne Kadar Kazanırım?
Bu aktif referans sayınızla doğru orantılıdır. Referanslarınızın getirdiği referanslardan bile komisyon aldığınız için bir süre sonra aylık çok iyi kazanç sağlayabilirsiniz. Fakat tek başınıza pek bir kazancınız olmaz.

Clixsense İle Para Kazanma Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Paraget

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu konu hakkında sormak veya paylaşmak istediğiniz şeyi yorumuzda belirtin.