18 Mayıs 2017 Perşembe

Bounty İle Akıllı Telefondan Para Kazan

Bount ile telefondan para kazanma
Twentify adlı Türk şirketin geliştirdiği Bounty uygulaması ile size verilen görevleri tamamlayarak. görev başı 1₺ ile 20₺ arası para kazanabilirsiniz. Bounty bir android ve Ios uygulamasıdır. Verdiği görevler genelde gizli müşteri görevleridir. Telefonunuzun konum servisini açıyorsunuz ve sizin 10 km çevrenizde bulunan görevleri yapabiliyorsunuz. Bu  görevlerde bir içecek dolabının fotoğrafını çekmenizi isteyeceği gibi, avm deki müşterilere bir kaç soruluk anket yapmanızı da isteyebilir.

Nerden Başlamalıyım?
Öncelikle App Store veya Play Store'den uygulamayı indiriyorsunuz. Daha sonra isterseniz Facebook hesabınızla giriş yapıyorsunuz, isterseniz de e-mail adresinizle üye oluyorsunuz.Telefonunuzun konum servislerini açarak çevrenizdeki görevleri buluyorsunuz ve size en uygun olanı yerine getiriyorsunuz. Görevi tamamladıktan sonra bir süre onaylanmasını bekliyorsunuz, daha sonra para Bounty hesabınıza yatıyor.

Ödemeyi Nasıl Alırım?
Hesabınızdaki para 30₺ olduğunda Iban numaranızı yazarak banka hesabınıza para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Bounty Güvenilir mi?
Bounty İstanbul merkezli kurumsal Twentify firmasının geliştirdiği bir uygulamadır ve tamamen güvenilirdir. Diğer merdiven altı para kazanma uygulamalarıyla karıştırmamalısız. Çünkü Twentify işini profesyonelce yapan bir firmadır. Uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz.

Neden Görevleri Göremiyorum?
Uygulamayı yükledikten sonra ana ekrandaki haritada görevleri görmüyorsanız veya çok az görev görüyorsanız, lokasyonunuzu yani konumunuzu değiştirmeniz lazım. Çünkü Bounty ile sadece çevrenizdeki 10 km alan içerisindeki görevleri yapabilirsiniz.

Bounty İle Akıllı Telefondan Para Kazan Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Paraget

0 yorum:

Yorum Gönder

Bu konu hakkında sormak veya paylaşmak istediğiniz şeyi yorumuzda belirtin.